Ostatné služby

Ostatné služby

Letenky

Zabezpečíme Vám letenky do celého sveta. Vždy sa snažíme sa nájsť najvýhodnejšiu letenku  preskúmaním možností cez rôzne letecké spoločnosti.

Cestovné lístky

Logo - EuroBus Logo - Student Agency

Sme obchodným zástupcom spoločností Eurobus a.s. a Student agency s. r. o. Cestovné lístky na medzinárodné spojenia z ich cestovných poriadkov predávame za tých istých podmienok, tzn. ak má spoločnosť vyhlásenú akciu na niektorú linku, akcia platí samozrejme aj u nás. Máme prehľad o voľných miestach v jednotlivých spojoch.

Ubytovanie

Zabezpečujeme ubytovanie kdekoľvek na svete – vo veľkomestách ale aj v menších, menej známych cieľoch pobytu. Väčšina hotelov/penziónov funguje na systém bed and breakfast, tzn. ubytovanie s raňajkami.

Sprievodcovské služby

Zabezpečujeme sprievodcovské služby pre skupiny. Hlavnými destináciami, kde máme bohaté skúsenosti sú: Rakúsko, Česká republika, Maďarsko, Francúzsko, Slovensko. Samozrejme na vyžiadanie a na základe predloženého programu prehodnotíme každý dopyt príp. sprievodcu Vám sprostredkujeme.

Gabriela Alföldiová je riadnou členkou Slovenskej spoločnosti sprievodcov cestovného ruchu (SSSCA – registračné číslo R-0131)

Poistenie

V rámci našich služieb zaisťujeme aj cestovné poistenie. Pre našich klientov ponúkame poistenie v spolupráci s poisťovňou Union a.s. a Európskou cestovnou poisťovňou. Ponúkame viac typov poistení do zahraničia (celý svet) ale aj na Slovensku. Vždy Vám poradíme pri výbere a vysvetlíme rozdiel medzi jednotlivými typmi poistení.

Môžete si vybrať z týchto typov:

Logo - Union

Union a.s.:

 • komplexné cestovné poistenie pre účastníkov zahraničných zájazdov (poistenie liečebných nákladov v zahraničí, poistenie batožiny, poistenie zodpovednosti za škody, úrazové poistenie, poistenie storna zájazdu, poistenie nevydarenej dovolenky, zvýšených nákladov na spätnú cestu, poistenie doprovodu, predčasného návratu a nečerpaných služieb, poistenie nákladov na cestu blízkej osoby, poistenie nákladov v prípade choroby dieťaťa, poistenie cestovných nákladov v prípade nepojazdného vozidla, poistenie meškania hromadného dopravného prostriedku, poistenie oneskoreného nástupu na zájazd, asistenčné služby v zahraničí)
 • individuálne poistenie (poistenie liečebných nákladov v zahraničí, poistenie batožiny, zodpovednosti za škodu a úrazové poistenie)
 • poistenie účastníkov domácich zájazdov (poistenie batožiny, zodpovednosti za škody, úrazové poistenie, poistenie storna zájazdu)
 • poistenie nákladov na zásah Horskej záchrannej služby

Logo - Europska Cestovna Poistovna

Európska Cestovná poisťovňa:

 • komplexné cestovné poistenie – štandard alebo plus (poistenie liečebných nákladov, úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti, poistenie storna, poistenie pre prípad prerušenia cesty, poistenie zmeškania dopravného prostriedku a oneskoreného návratu do vlasti, poistenie batožiny, poistenie pátrania a záchrany, asistenčné služby)
 • cestovné poistenie (ako komplexné cestovné poistenie, no bez poistenia storna a poistenia pre prípad prerušenia cesty)
 • poistenie stornaštandard alebo plus (poistenie storna, poistenie pre prípad prerušenia cesty)
 • poistenie liečebných nákladov (poistenie liečebných nákladov, poistenie pátrania a záchrany)
 • ročné cestovné poistenie (poistenie platné 1 kalendárny rok, maximálna dĺžka jedného výjazdu je 42 dní – na 1 rok sa dá uzavrieť poistenie liečebných nákladov, cestovné poistenie a komplexné cestovné poistenie)
 • poistenie Au-pair/student
 • poistenie DCR/ACR (poistenie batožiny, zodpovednosti za škody, úrazové poistenie, poistenie storna zájazdu)
 • S.O.S. na horách

Dovolenka na splátky

Leťte na dovolenku a zaplaťte neskôr. U nás máte možnosť kúpiť si dovolenku aj na splátky. Túto službu ponúkame cez E-S Kredit Šaľa.

Darčekové poukážky

Neviete čím prekvapiť svojich blízkych? Máme pre Vás riešenie: darčekový poukaz.

K narodeninám, výročiu, k Vianociam... poukaz pripravíme podľa Vašich želaní: na konkrétny pobyt ale aj všeobecné – otvorené poukážky (na ľubovoľnú hodnotu, destináciu, termín, rozsah služieb...)

Víza

Ponúkame Vám asistenčné služby pri vybavovaní víz. Pri vybavovaní sme len sprostredkovateľom a  nemôže zaručiť kladné vybavenie Vašej žiadosti.

Iné

Prenájom áut, zabezpečenie prepravy osôb autokarom, minibusom, transfer z/na letisko, poradenstvo pri individuálnych cestách do zahraničia, mapy, prospekty, bonusové karty do veľkomiest (napr.: Paris Museum Pass)