Zájazdy

Zájazdy

Pre našich klientov ponúkame širokú škálu zájazdov...

...rôznych typov do všetkých kútov sveta – od Slovenska, cez tradičné dovolenkové destinácie v Európe, Afrike a Ázii až po exotiku. V našej ponuke nájdete zájazdy všetkými typmi dopravy – individuálne, autobusom, letecky, vlakom alebo kombinovane. Môžete si vybrať medzi ubytovaním v hoteloch rôzných kvalít, penzióne, apartmáne, štúdií, karavane alebo v stane. Či ste typ, ktorý má rád leňošenie na pláži v rámci pobytových zájazdoch alebo ste viac aktívny a uprednostňujete poznávacie zájazdy, príp. kombináciu týchto dvoch typov u nás nájdete to, čo hľadáte.
V ponuke nechýbajú ani relaxačné wellness pobyty a športové pobyty ako sú napr. lyžiarske zájazdy, zájazdy spojené s cvičením alebo cyklozájazdy. Pre deti a juniorov sú pripravené detské a mládežnícke tábory. Tí, ktorí by sa radi vzdelávali v zahraničí, si môžu vybrať niektorý z jazykových študijných pobytov.

Sme autorizovaným obchodným zástupcom slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií. Sprostredkujeme zájazdy z ich produkcie, ktoré kúpite u nás za tých istých podmienok ako u samotných organizátorov. Platia u nás všetky vyhlásené akcie a zľavy, takže kvôli kúpe dovolenky nemusíte cestovať napr. do Bratislavy alebo Viedne.
Vieme, že cenníky, príplatky a rôzne zľavy môžu byť pre laikov na prvý pohľad mätúce, preto Vám radi pripravíme kompletnú kalkuláciu ceny dovolenky pre Vašu rodinu!

Máme aj vlastnú produkciu, ktorá je zameraná hlavne na poznávacie zájazdy. Pri týchto zájazdoch je hlavnou výhodou odchod zo Šale a tiež zvyčajne nižšia cena v porovnaní .
Okrem vypísaných, nami zostavených zájazdov ponúkame aj tzv. forfait zájazdy - pripravený podľa individuálnej požiadavky klienta. Je to zájazd zostavený na základe Vašich kritérií a želaní. Vy určíte destináciu, typ dopravy, termín. Po konzultácií Vám pripravíme ponuku šitú na mieru. Tieto ponuky pripravíme pre skupiny, firmy, školy ale aj individuálnych klientov.