Tropitel Sahl Hasheesh

Tropitel Sahl Hasheesh , Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60285425

Tropitel Sahl Hasheesh

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Tropitel Sahl Hasheesh

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


535 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Tropitel Sahl Hasheesh
Poloha
Priamo pri pláži cca 25 km južne od letiska a asi 28 km od centra Hurghady, hotelové taxi za poplatok.
Vybavenie

Vstupná hala s príjemným posedením, recepciou a zmenárňou, niekoľko barov, hlavná reštaurácia s terasou, 2 `a la carte reštaurácie (talianska, mexická), orientálny kútik, niekoľko obchodíkov, konferenčné centrum, čistiareň, lekár. Vonku 3 bazény (2 sú v zime s možnosťou vyhrievania), detský bazén, bar pri bazénoch, ležadlá, slnečníky a osušky pri bazénoch aj na pláži zadarmo.

Ubytovanie

DR: kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom / WC, sušič vlasov, klimatizácia, telefón, TV / sat., Trezor zdarma, minibar (pri príchode zadarmo naplnený vybranými nealkoholickými nápojmi, voda dopĺňaná denne), set na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasa.

DRSS: pozri DRP, bočný výhľad na more.

DRSV: pozri DRP, výhľad na more.

DSBF: pozri DRP, najbližšie k pláži.

FR2: pozri DR, 2 oddelené spálne.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Animačný program pre deti i dospelých, večerné show.

Pláž

Piesočná pláž s dlhým plytkým vstupom do mora, korálové podložie (odporúčame obuv do vody). Mólo uľahčujúce prístup do vody pre plavcov, bar a sprchy pri pláži. Pekná lagúna s piesočným dnom.

Šport
Zadarmo: tenis (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, fitnes, plážový volejbal. Za poplatok: wellness a health club vrátane masáží.
Deti

Detský bazén, detský klub, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu 1x za pobyt možnosť večere v mexickej a talianskej reštaurácii `a la carte (výber z 2 menu, rezervácia nutná) Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (24 hod. Denne, podľa otváracej doby jednotlivých barov) Ľahké občerstvenie počas dňa, káva, čaj, zákusky a zmrzlina pre deti Polnočný snack
Platobné karty

VISA, MC, Maestro.

Handicap

4 izby plne prispôsobené pre handicapovaných klientov.

Internet

Za poplatok: LAN na izbách, WiFi v hoteli.

Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRSS / DRSV / DSBF): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Rodinný pokoj (FR2): 4 dospelí / 3 dospelí + 3 deti Dieťa do 15 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:00
Návrat: 10. 5. 19:00
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK