Titanic Palace

Titanic Palace, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60285602

Titanic Palace

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

FM


Titanic Palace

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


564 € Konečná cena


Poloha

Priamo pri pláži cca 14 km južne od letiska a cca 17 km od centra Hurghady (hotelová doprava za poplatok).

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, automat na výmenu peňazí, 2 hlavné reštaurácie, reštaurácia na pláži, 7 a la carte reštaurácií, niekoľko barov, bar pri bazéne, herňa, obchod so suvenírmi, veľká sústava bazénov (1 v zime vyhrievaný), aquapark súčasťou hotela (spoločný s hotelom Titanic Beach), kaderníctvo, spoločenská miestnosť, zábavné centrum, wellness centrum, kaviarne. Lehátka, slnečníky a osušky pri bazéne aj na pláži zadarmo.

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, LCD TV / sat., Telefón, klimatizácia, minibar (denne dopĺňané nealkoholické nápoje zdarma), trezor zadarmo, balkón alebo terasa.

BGW: pozri DR, uprostred bazéna, len pre 2 dospelé osoby.

FR2: pozri DR, 2 spálne.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Denné a večerné animačné programy, brušné tance, tematické večery, výstavy, predstavenia v amfiteátri, diskotéka, veľký aquapark.

Pláž

Piesočná pláž priamo pri hoteli, dlhý plytký vstup do mora, v mori sa môžu objaviť korály a kamene (odporúčame obuv do vody), prístup do vody pre plavcov možný taktiež po mostíku (spoločný s hotelom Titanic Beach), bar na pláži.
Izba

Šport
Zadarmo: fitness, tenis a minigolf (osvetlenie za poplatok), plážový volejbal. V rámci animácií ďalej basketbal, vodná gymnastika, vodné pólo, šípky. Za poplatok: zábavné centrum (2 bowlingové dráhy, biliard, elektronické hry, air hockey), vodné športy a potápačské centrum na pláži.
Deti

Detský bazén, miniklub (4-12 rokov), detské ihrisko, detské kino, aquapark.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu 1x týždenne možnosť večere v reštaurácii a la carte Skoré raňajky, ľahké občerstvenie v noci Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (24 hod. Denne podľa otváracej doby jednotlivých barov) Ľahké občerstvenie počas dňa, káva, čaj, zákusky a zmrzlina 1x za pobyt možnosť masáže krku a ramenách (dospelé osoby, cca 20 min.)
Zajímavosti

Klienti môžu využívať služby vedľajšieho sesterského hotela Titanic Beach Spa & Aqua Park.

Platobné karty

VISA, MC.

Handicap

Hotel disponuje izbami prispôsobenými pre handicapovaných.

Wellnes

Za poplatok: luxusné hotelové spa centrum (masáže, parné kúpele, turecké kúpele, jacuzzi, skrášľovacie procedúry)

Internet

Za poplatok: internetová kaviareň, WiFi v lobby

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Vodné bungalov (BGW): 2 dospelí Rodinná izba (FR2): 3 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 3 deti Dieťa do 13 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:00
Návrat: 10. 5. 19:00
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK