Titanic Aquapark Resort

Titanic Aquapark Resort, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60285544

Titanic Aquapark Resort

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

FM


Titanic Aquapark Resort

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


549 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Titanic Beach Spa & Aqua Park
Kategória hotela: ****
Poloha

Priamo pri pláži približne 14 km južne od letiska a cca 17 km od centra Hurghady (hotelová doprava za poplatok).

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, zmenáreň, niekoľko barov, 2 hlavná reštaurácia, 4 reštaurácie `a la carte (talianska, orientálna, čínska, rybia), nákupná galéria, klenotníctvo, kaderníctvo, konferenčné centrum, čistiareň, lekár na telefóne. V komplexe rozľahlá sústava bazénov (jeden bazén v zime s možnosťou vyhrievania), bar pri bazéne, lehátka, matrace, slnečníky a osušky pri bazénoch i na pláži zdarma (výmena denne), veľký aquapark.

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, klimatizácia, telefón, LCD TV / sat., Trezor zdarma, minibar (denne dopĺňané nealkoholické nápoje zdarma), balkón alebo terasa.

FR2: pozri DR, 2 spálne.

Stravovanie

Pozri program ultra all inclusive.

Zábava

Diskotéka, herňa, bohatý animačný program pre deti i dospelých.

Pláž

Piesočná pláž priamo pri hoteli, dlhý plytký vstup do mora, v mori sa môžu objaviť korály a kamene (odporúčame obuv do vody), prístup do vody pre plavcov možný taktiež po mostíku, bar na pláži.

Šport
Zadarmo: tenis, stolný tenis, fitness, minigolf, aerobik, boccia a volejbal. Za poplatok: vodné športy, potápačské centrum, biliard a bowling.
Deti

Detský bazén, ihrisko, detské kino, miniklub (pre deti 4-12 rokov), detský bufet, stoličky, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu 1x týždenne možnosť večere v reštaurácii a la carte Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (24 hod. Denne podľa otváracej doby jednotlivých barov) Ľahké občerstvenie počas dňa, káva, čaj, zákusky a zmrzlina 1x týždenne možnosť využiť kaderníctvo 1x za pobyt možnosť masáže (20 min.) Nealkoholické nápoje v minibare (denne doplňovaný)
Zajímavosti

V komplexe najväčší neverejný aquapark v Hurghade, mnoho šmykľaviek, vodných hier, bazén s vlnami, lenivá rieka ai.

Platobné karty
VISA, MC.
Wellnes

Hotelové spa centrum ponúka rôzne druhy masáži, relaxačné procedúry, saunu, paru, turecké kúpele, whirlpool (všetko za poplatok)

Internet

Za poplatok: internetová kaviareň, WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Rodinná izba (FR): 3 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 3 deti Dieťa do 13 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:00
Návrat: 10. 5. 19:00
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK