Steigenberger Al Dau Beach

Steigenberger Al Dau Beach, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60286751

Steigenberger Al Dau Beach

Egypt » Hurghada

Sakalla, Hotel starstarstarstarstar

FM


Steigenberger Al Dau Beach

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


851 € Konečná cena


Poloha

Na pešej zóne, centrum Hurghady cca 7 km, v okolí obchody a kaviarne, možnosť prechádzky po promenáde. Vzdialenosť od letiska cca 5 km.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, lobby, niekoľko barov, kaviareň, hlavná reštaurácia, 2 reštaurácie `a la carte, kaderníctvo, nákupná arkáda, konferenčné a business centrum, práčovňa, hotelový lekár, wellness centrum s vnútorným bazénom. V záhrade rozľahlá sústava bazénov (časť v zime s možnosťou vyhrievania, 1 bazén s morskou vodou), bar pri bazéne, lenivá rieka, jacuzzi, ležadlá, slnečníky, podložky a osušky pri bazénoch i na pláži zdarma.

Ubytovanie
DRSV: kúpeľňa / WC (vaňa, oddelená sprcha, župany, sušič vlasov), individuálna klimatizácia, telefón, trezor zdarma, minibar za poplatok, TV / sat., Balkón s výhľadom na more. FRSV: pozri DRSV, priestrannejšie (1 miestnosť).
Stravovanie

Pozri program all inclusive, pri večeri je požadované formálne oblečenie.

Zábava

Živá hudba v lobby, 1x týždenne večerné folklórne a tanečné show. Možnosť využitia aquaparku sesterského hotela Steigenberger Aqua Magic.

Pláž

Pekná piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora, na pláži vyrastené palmy, bar, reštaurácia a sprchy.

Šport
Zadarmo: fitness, aerobik, vodná gymnastika, plážový volejbal, stolný tenis, tenis (denný čas), golf (vybavenie za poplatok), kanoe, vodné bicykle. Za poplatok: potápačské centrum a centrum vodných športov, biliard, masáže, sauna, jacuzzi.
Deti

Detský bazén, miniklub (pre deti 4-9 rokov), ihrisko, stráženie detí za poplatok (na vyžiadanie), detská postieľka zdarma.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Skoré a neskoré raňajky Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje (24 hodín denne, podľa otváracej doby jednotlivých barov) Popoludňajší snack, polnočný snack Kôš ovocia pri prílete Zmrzlina (počas poobede) Popoludňajšia káva, čaj a zákusok
Zajímavosti

Pri hoteli je 9jamkové golfové ihrisko.

Platobné karty

VISA, MC, AMEX, Diners Club.

Odkaz
Http://www.steigenbergeraldaubeach.com
Handicap

Niekoľko izieb prispôsobených pre hendikepovaných klientov, bezbariérový pohyb v celom areáli.

Wellnes
Vnútorný vyhrievaný bazén s morskou vodou, vírivé kúpele, sauna, turecké kúpele hammam, relaxačná miestnosť, čajovňa, kardiozóna, rôzne druhy terapií a masáží.
Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Rodinná izba (FRSV): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 13 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5.
Návrat: 10. 5.
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK