Serenity Makadi Fun City

Serenity Makadi Fun City, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 62248421

Serenity Makadi Fun City

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

FM


Serenity Makadi Fun City

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


681 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Serenity Fun City
Poloha

Hotel s rozsiahlym aquaparkom a lunaparkom situovaný za partnerským hotelom Serenity Beach. Letiska cca 34 km. Nákupné možnosti cca 250 m.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, výťah, hlavná reštaurácia, niekoľko barov a reštaurácií á la carte (talianska, orientálne, a i.), Pasáž s obchodíkmi, konferenčná miestnosť. Niekoľko bazénov, bar pri bazéne, lehátka a slnečníky zdarma. Aquapark zadarmo a Lunapark za poplatok

Ubytovanie

DR / DRP / DRX: sprcha / WC, sušič vlasov, klimatizácia, telefón, TV / sat., Minibar (za poplatok), trezor (zdarma) a balkón.
DRP: pozri DR, menej výhodná poloha.
DRX: pozri DR, výhľad na aquapark, set na prípravu čaju a kávy.
FR: pozri DR, oddelená spálňa.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Animačné programy

Pláž

Piesočná pláž oddelená sesterským hotelom Serenity Beach (cca 500 m). Vstup do vody pre plavcov cez mólo, korálové podložie (odporúčame obuv). Lehátka a slnečníky zadarmo.

Šport
Zadarmo: volejbal, tenis (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, futbal, šípky a fitnes. Za poplatok: potápanie, biliard, minigolf, masáže, sauna a para.
Deti

Miniklub (5-12 rokov), detský bazén, detská postieľka na vyžiadanie zdarma

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky Zmrzlina Ľahký snack počas dňa Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby zadarmo (10.00-23.00 hod.)
Platobné karty

VISA, EC / MC

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): 2 + 2 Dvojlôžková izba (DRX): 2 + 1 Rodinný pokoj (FR): 3 + 2, 2 + 3 Jednoposteľová izba = dvojlôžková na samostatné použitie. Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:00
Návrat: 10. 5. 19:00
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK