Serenity Makadi Beach

Serenity Makadi Beach, Egypt, Hurghada, Makadi, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60285761

Serenity Makadi Beach

Egypt » Hurghada » Makadi

Makadi Bay, Hotel starstarstarstarstar

LM


Serenity Makadi Beach

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


491 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha
Priamo pri pláži v oblasti Makadi Bay, približne 37 km južne od centra Hurghady (spojenie hotelovým busom za poplatok) a cca 34 km od letiska.
Vybavenie

Hlavná budova a niekoľko dvoch trojposchodových blokov v záhrade. Vstupná hala s recepciou a automatom na výmenu peňazí, hlavná reštaurácia, niekoľko barov a reštaurácií a la carte (talianska, orientálne ai.), Pasáž s obchodíkmi a konferenčná miestnosť. V záhrade sústava niekoľkých bazénov, z ktorých 2 sú s morskou vodou a 1 je v zime s možnosťou vyhrievania, detský bazén, bar pri bazéne. Lehátka, slnečníky, matrace a osušky pri bazéne i na pláži zadarmo.

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, klimatizácia, TV / sat., Telefón, minichladnička, trezor zadarmo, balkón alebo terasa.

DRX: pozri DR, orientované k moru, navyše k dispozícii set na prípravu kávy a čaju, minichladnička dopĺňaná denne vodou a vybranými nealkoholickými nápojmi).

FR: pozri DR, priestrannejšie, 4 lôžka.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Animačné programy pre deti i dospelých, večerná zábava (orientálna show, núbijská show ai.), Diskotéka za poplatok. Aquapark za poplatok v sesterskom hoteli.

Pláž

Piesočná pláž, vstup do vody pre plavcov cez mólo, koralové podložie (odporúčame obuv), bar na pláži.

Šport
Zadarmo: 2 tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), fitness, plážový volejbal. Za poplatok: centrum potápania a vodných športov, biliard, stolný tenis, centrum zdravia so saunou, parou, masážami a salónom krásy, blízko hotela sa nachádza golfové ihrisko Madinat Makadi.
Deti

Detský klub, detské ihrisko, stráženie detí za poplatok, detský bazén.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Možnosť večerí v reštaurácii a la carte (talianske a orientálne), určené menu, rezervácia nutná Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-23.00 hod.) Ľahké občerstvenie počas dňa, káva, čaj, zákusok, zmrzlina

Program ultra all inclusive (služby naviac):

Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje v Royal Lounge (19.00-02.00 hod.) Večera v Royal Lounge a v japonskej `a la carte reštaurácii Set na prípravu kávy a čaju Pri prílete naplnenie minibaru nealkoholickými nápojmi Fajčenie vodnej fajky (1x za pobyt) 20 minút masáže a 30 minút intro ponoru (oboje na osobu a pobyt) Možnosť 1x za pobyt využiť práčovňu (presné info v hoteli)
Platobné karty
VISA, MC, Diners Club.
Odkaz
Http://www.serenitymakadi.com
Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetová kaviareň.
Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba / dvojlôžková izba de luxe (DR / DRP / DRX): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti (poskytnutá bude len 1 prístelka, z dôvodu pohodlia odporúčame rezervovať FR) Rodinný pokoj (FR): 3 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:00
Návrat: 10. 5. 19:00
(časy letov sú len orientačné)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK