Sea Star Beau Rivage

Sea Star Beau Rivage, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60285633

Sea Star Beau Rivage

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Sea Star Beau Rivage

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


444 € Konečná cena


Poloha
Pri pláži cca 13 km severne od letiska a cca 2 km od starého centra Hurghady (Dahar).
Vybavenie

Vstupná hala s recepciou (výmena peňazí, bankomat), arkáda s obchodmi, hlavná reštaurácia, niekoľko barov, reštaurácia `a la carte (talianska, rybia). Vonku 2 bazény (1 v zime s možnosťou vyhrievania, druhý s oddelenou časťou pre deti), bar pri bazéne, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC (fén), centrálna klimatizácia (individuálne nastaviteľná), telefón, minibar za poplatok, TV / sat., Balkón alebo terasa, trezor na izbe alebo na recepcii zadarmo. Hotel umožňuje ubytovanie 2 dospelých + 2 detí na izbe, poskytuje však len 1 prístelku.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Denné a večerné animačné a zábavné programy pre deti i dospelých.

Pláž

Piesočná pláž s plytkým vstupom do mora (v niektorých častiach sa môžu objaviť kamene, odporúčame obuv). Cca 50 m od pobrežia pekný koral (možnosť šnorchlovania). Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky zdarma.

Šport
Zadarmo: stolný tenis, minifutbal, squash, plážový volejbal. Za poplatok: fitness, biliard, minigolf, potápačské centrum, vodné športy na pláži, centrum zdravia (sauna, turecké kúpele, masáže), salón krásy.
Deti

Detská časť bazéna, miniklub, ihrisko, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie), detský bufet.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky a večere Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00 - 24.00 hod.) Popoludňajšia káva, čaj, zákusky, zmrzlina (pre deti) Možnosť večere v talianskej reštaurácie `a la carte (1x za pobyt, určené menu, rezervácia nutná)
Platobné karty

VISA, MC.

Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 13 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:00
Návrat: 10. 5. 19:00
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK