Pickalbatros Jungle Aqua Park

Pickalbatros Jungle Aqua Park, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60286118

Pickalbatros Jungle Aqua Park

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM


Pickalbatros Jungle Aqua Park

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


575 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Pickalbatros Jungle Aquapark
Poloha

Cca 13 km južne od letiska a cca 16 km od centra Hurghady, v bezprostrednej blízkosti obchodného centra Senza Mall.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, niekoľko barov, 6 tematických reštaurácií, arkáda s obchodíkmi, lekáreň. Vonku veľa bazénov pre deti aj dospelých (vrátane v zime vyhrievaného bazéna), množstvo šmýkačiek a tobogánov (aquapark je pre hotelových hostí zadarmo), lehátka, slnečníky a osušky pri bazéne aj na pláži zadarmo.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC (fén), priestranné izby s opticky oddelenou časťou pre deti, klimatizácia, TV / sat., Telefón, trezor zdarma, minichladnička (fľaša vody dopĺňaná denne), balkón alebo terasa. FR2: pozri DR, 2 oddelené spálne.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Denné aj večerné animačné programy.

Pláž

Piesočná pláž pri hoteli Dana Beach (hotelová doprava na pláž a späť približne každú polhodinu zadarmo). Lehátka, slnečníky a osušky zdarma. Bar, sprcha a toaleta na pláži.

Šport
Zadarmo: Veľký aquapark s 35 šmykľavkami a tobogany, tenisové kurty (vybavenie a osvetlenie za poplatok), stolný tenis, minigolf, šípky, boccia, záhradný šach, fitnes, plážový volejbal. Za poplatok: potápačské centrum a vodné športy na pláži, hotelové spa so saunou, parou, jacuzzi a salónom krásy s kaderníkom, biliard, videohry.
Deti

Detské bazény a šmykľavky, miniklub, ihrisko, minidiskotéka, detská postieľka zdarma.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Ľahké občerstvenie počas dňa Popoludňajšia zmrzlina, káva, čaj a zákusok Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-24.00 hod.) Na pláži (pri hoteli Dana Beach) možno čerpať ľahké občerstvenie (v čase obeda) a miestne rozlievané nealkoholické nápoje, pivo a víno
Platobné karty

VISA, EC / MC.

Handicap

8 izieb plne prispôsobených pre handicapovaných klientov.

Internet
Zadarmo: WiFi na izbách a v areáli hotela.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 3 deti / 2 dospelí + 2 deti Rodinná izba (FR): 4 dospelí + 2 deti / 3 dospelí + 3 deti / 2 dospelí + 4 deti Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:00
Návrat: 10. 5. 19:00
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK