Pickalbatros Beach Albatros Resort

Pickalbatros Beach Albatros Resort, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 62665107

Pickalbatros Beach Albatros Resort

Egypt » Hurghada

, starstarstarstar

FM


Pickalbatros Beach Albatros Resort

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


680 € Konečná cena


Poloha

Priamo pri piesočnatej pláži približne 9 km južne od letiska, centrum Hurghady cca 12 km (hotelový shuttle bus za poplatok).

Vybavenie

Hlavná hotelová budova a niekoľko obytných blokov v záhrade. Vstupná hala s recepciou, výmena peňazí, bankomat, 5 reštaurácií, niekoľko barov, reštaurácia `a la carte, práčovňa, lekár, lekáreň, niekoľko obchodíkov, kaderníctvo. V záhrade 5 bazénov (2 v zime s možnosťou vyhrievania), vonkajšie jacuzzi, bar pri bazéne, detský bazén, terasa na slnenie s lehátkami, slnečníkmi a osuškami (zdarma), niekoľko vodných šmýkačiek.

Ubytovanie

DR: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, individuálnu klimatizáciu, telefón, trezor (zdarma), minichladničku (denne zadarmo dopĺňaná fľašou vody), TV / sat., Balkón alebo terasa.

DRSV: pozri DR, modernejšie vybavenie, výhľad na more.

FR2: pozri DR, 2 oddelené spálne.

Stravovanie

Viď program all inclusive.

Zábava

Amfiteáter, zábavné a animačné programy pre deti i dospelých.

Pláž

Hotel priamo pri krásnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, lehátka, matrace, slnečníky a osušky (zadarmo), bar na pláži, sprchy pri pláži.

Šport
Zadarmo: 3 tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, minigolf počas dňa, plážový volejbal, fitnes, boccia, šípky. Za poplatok: potápačské centrum, centrum zdravia so saunou, parou a masážami, biliard.
Deti

Detský bazén, ihrisko, vodné šmykľavky, miniklub, detská postieľka (zdarma).

All inclusive
Raňajky, obed a večere formou bufetu Skoré raňajky, neskoré raňajky, neskorá večera Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-24.00 hod) Poobedňajší snack, káva, čaj, zákusky a zmrzlina
Platobné karty

VISA, MC.

Handicap

2 izby plne prispôsobené pre handicapovaných klientov

Internet

Za poplatok: WiFi v hoteli, internetový kútik.

Poznámka

Oficiálne trieda: **** +

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + dieťa Rodinná izba (FR2): 3 dospelí + 2 deti / 3 dospelí + dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:00
Návrat: 10. 5. 19:00
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK