Pickalbatros Albatros White Beach

Pickalbatros Albatros White Beach, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60286555

Pickalbatros Albatros White Beach

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

FM


Pickalbatros Albatros White Beach

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


711 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Pickalbatros Albatros White Beach Resort
Kategória hotela: *****
Poloha

Priamo pri krásnej piesočnatej pláži cca 3 km od letiska a cca 5 km od centra Hurghady (Sakkala). Hotel leží priamo na promenáde.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, niekoľko barov, 3 tematické reštaurácie, reštaurácie `a la carte, arkáda s obchodíkmi, automat na výmenu peňazí. Vonku 2 bazény pre dospelých, 4 bazény pre deti vrátane menších šmýkačiek (1 bazén pre dospelých a detské bazény v zime s možnosťou vyhrievania), ležadlá, slnečníky a osušky
zadarmo. Lekáreň v bezprostrednej blízkosti hotela.

Ubytovanie

DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov k zapožičaniu zdarma), moderné vybavenie, klimatizácia, TV / sat., Telefón, trezor zdarma, chladnička (denne dopĺňaná balenou vodou), set na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasa.

DRSV: pozri DR, výhľad
na more.

JS: pozri DR, výrazne priestrannejšia.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Denné aj večerné animačné programy.

Pláž

Krásna piesočná pláž s pozvoľným vstupom do vody priamo pri hoteli. Lehátka, slnečníky a osušky zdarma. Bar a sprchy na pláži.

Šport
Zadarmo: Stolný tenis, minigolf, šípky, fitness, plážový volejbal. Za poplatok: Potápačské centrum a vodné športy (na pláži), SPA so saunou, parou, jacuzzi, masážami a salónom krásy s kaderníkom, biliard, videohry.
Deti

Detské bazény a šmykľavky, miniklub, ihrisko, minidiskotéka, detská postieľka (zdarma).

All inclusive
raňajky, obed a večera formou bufetu ľahké občerstvenie počas dňa popoludňajšia zmrzlina, káva, čaj a zákusok miestne rozlievané alkoholické i nealkoholické nápoje (10.00 - 24.00 hod.)
Platobné karty

VISA, MC.

Handicap

4 izby plne prispôsobené pre handicapovaných klientov.

Internet
Zadarmo: WiFi na izbách a v areáli hotela.
Maximálna obsadenosť

DR / DRSV: 3 dospelí, 2 dospelí + dieťa, 2 dospelí, 1 dospelý + 2 deti, 1 dospelý + dieťa, 1 dospelý

FR: 3 dospelí + dieťa, 2 dospelí + 2 deti, 2 dospelí + dieťa

Informácie o lete
Odlet: 3. 5.
Návrat: 10. 5.
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK