Nubia Aqua Beach Resort

Nubia Aqua Beach Resort, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60286030

Nubia Aqua Beach Resort

Egypt » Hurghada

, starstarstarstarstar

FM


Nubia Aqua Beach Resort

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


476 € Konečná cena


Poloha

Priamo pri piesočnatej pláži cca 21 km severne od letiska, staré centrum Hurghady (Dahar) cca 13 km a nové centrum (Sakkala) cca 17 km.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, automat na výmenu peňazí, hlavná reštaurácia, reštaurácia `a la carte (libanonská, talianska, ruská, čínska), niekoľko barov, lekár, arkáda s obchodíkmi a konferenčná sála. Vonku 3 bazény (1 v zime vyhrievaný), detský bazén, jacuzzi, bar pri bazéne. Lehátka, slnečníky a osušky zdarma pri bazénoch aj na pláži.

Ubytovanie
DR / DRP: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, minibar (denne zadarmo dopĺňaný menší fliaš vody na osobu), TV / sat., Trezor zdarma, balkón alebo terasa. DRPV: pozri DR, výhľad na bazén.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Denné a večerné animačné a zábavné programy, diskotéka.

Pláž

Piesočná pláž s dlhým plytkým vstupom do mora priamo pri hoteli (vo vode kamene, odporúčame obuv), pre ľahší prístup do vody možno využiť mólo. Bar a snack bar na pláži.

Šport
Zadarmo: plážový volejbal, fitness, obrie šachy. Za poplatok: minigolf, vodné športy na pláži, masáže, potápanie, biliard.
Deti

Detský bazén, vodné šmykľavky, detský klub, detské ihrisko, minidisko, stráženie detí za poplatok (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Ľahké občerstvenie počas dňa Nočná snack Popoludňajšia káva, čaj, zákusok a zmrzlina Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje (24 hodín denne, podľa otváracej doby jednotlivých barov) Možnosť večere v 4 `a la carte reštauráciách (v každej 1x za pobyt, nutná rezervácia)
Platobné karty

VISA, MC.

Wellnes
Za poplatok: sauna, parný kúpeľ, jacuzzi, masáže, turecké kúpele.
Internet

Za poplatok: WiFi v celom areáli, internetová kaviareň.

Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP / DRPV): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5.
Návrat: 10. 5.
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK