Giftun Azur Beach

Giftun Azur Beach, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60775637

Giftun Azur Beach

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstar

LM


Giftun Azur Beach

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


422 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Funtazie klub Giftun Azur Resort
Kategória hotela: ****
Popis

Jeden z najobľúbenejších hotelov v našej ponuke s krásnou záhradou a pri jednej z najkrajších piesočnatých pláží v Egypte. Rodiny s deťmi sú vítané vo Funtazie klube. Zatiaľ čo o zábavu a pestrý program pre deti sa postará tím českých animátorov, môžu sa dospelí v pokoji oddávať relaxácii, športovým aktivitám alebo skvelému kúpaniu.

Poloha

Priamo pri jednej z najkrajších piesočnatých pláží Hurghady, uprostred bujnej záhrady. Vzdialenosť od starého centra Hurghady 8 km, od nového centra Sakkala 5 km, od letiska 3 km. Nákupná promenáda Esplanade pri hoteli, najbližšia lekáreň 5 minút od hotela. Lekárska služba nonstop v nemocnici El Salam Hospital 6 km od hotela.

Vybavenie

Hlavná jednoposchodová budova bez výťahu, v záhrade 338 prízemných izieb v bungalovoch a vo vedľajšej hotelovej štvorposchodovej budove tiež bez výťahu 134 izieb. V hlavnej budove moderné lobby, recepcia (trezor zdarma pre klientov ubytovaných v bungalovoch), zmenáreň, bankomat, lekárska služba (prítomnosť lekára 2x denne), hlavná hotelová reštaurácia (vnútorná s fajčiarsku i nefajčiarskou zónou), vonkajšia reštaurácia na terase hotela, niekoľko barov, orientálna kaviareň, pizzeria, beach reštaurácia (využívaná na obedy), diskotéka, kaderníctvo, shower room (miestnosť na osprchovanie využívaná pri neskorom transfere z hotela). Sladkovodný bazén, 2 detské sladkovodné bazény rozdelené podľa veku detí, lehátka, podložky, osušky a slnečníky pri bazénoch zdarma. Sprchy pri bazéne. Bar pri bazéne.

Ubytovanie

DR: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, TV / sat., klimatizácia / kúrenie, telefón, chladnička, set na prípravu kávy a čaju, trezor (len izby v hlavnej budove), balkón alebo terasa. Detská postieľka možná na vyžiadanie (zdarma).

DRP: pozri DR, môžu však byť situované v menej priaznivej polohe.

DRB: pozri DR, trezor na recepcii, situované v záhrade.

Stravovanie

Viď program all inclusive

Zábava
Zadarmo: aerobik, aquaaerobik, ranné cvičenie, šípky, pétanque, tenis, stolný tenis, squash, vodné pólo, beach volejbal, 1x týždenne turnajový športový deň (napr. tenis, vodné pólo, šípky, súťaže pri bazéne ai), 1x týždenne kartové hry, 1x týždenne tanečný večer, 2x týždenne vedomostné súťaže, hotelový animačný program, napr. orientálna show, muzikálový večer, brušné tanečnice Za poplatok: celodenný výlet na Orange Bay so šnorchlovaním, kúpaním a animačným programom
Pláž

Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky, osušky a podložky (zdarma). Sprchy na pláži. Bar na pláži.

Šport
Zadarmo: tenisový a squashový kurt (osvetlenie za poplatok), posilňovňa, biliard, stolný tenis, minigolf. Za poplatok: vodné centrum s prenájmom lodiek, potápačská škola, škola windsurfingu, jazda na koni.
Deti

Pre najmenších - deti do 4 rokov: detská postieľka zdarma, detská stolička v hlavnej reštaurácii, detský oddelený sladkovodný bazén, detské radovánky s pieskom, vodou, vedierkom, lopatkou na pláži, pri bazéne, na ihrisku.

Pre deti 4-14 rokov - Funtazie klub s českým animátorom - miniklub - kreatívne aktivity, vedomostné súťaže, zábava, odpočinok, športovanie - vodné súťaže, súťaže na pláži, v záhrade, na ihrisku, športové turnaje, oddelený detský sladkovodný bazén, návšteva blízkeho aquaparku (vstupné za poplatok), detské ihrisko - hojdačky, šmykľavky, preliezačky, večerné minidisko v amfiteátri - vnútornom alebo vonkajšom.

FUNTAZIE KLUB - animačný program pre deti vo veku 4 - 14 rokov s českými animátormi v období 1.6.-21.9.2014.
All inclusive
Skoré kontinentálne raňajky (05.00-07.00 hod) Raňajky formou bufetu (07.00-11.00 hod) Obed formou bufetu (12.30-15.00 hod) Večera formou bufetu v hlavnej reštaurácii (18.30-22.00 hod) alebo v orientálnej reštaurácii El Dakar (18.00-23.00 hod) Možnosť večere v pizzerii `a la carte za doplatok Snack pri bazéne (11.00-17.00 hod) a na pláži (15.00-17.00 hod) Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje (09.30-02.00 hod) Zmrzlina na pláži (09.00-17.00 hod)
Zajímavosti
FUNTAZIE KLUB - animačný program pre deti vo veku 4 - 14 rokov s českými animátormi v období 1.6.-21.9.2014.
Platobné karty

VISA, AMEX, EC / MC.

Wellnes
Za poplatok: sauna, parné kúpele, vírivé kúpele, masáže, kozmetika
Internet

Za poplatok: internetová kaviareň.

Poznámka

Oficiálna kategória 3 *

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): dospelý + dieťa / 2 dospelí / 2 dospelí + dieťa / 2 dospelí + 2 deti / 3 dospelí / 3 dospelí + dieťa Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:45
Návrat: 10. 5. 19:45
(časy letov sú len orientačné)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK