Citadel Azur Resort

Citadel Azur Resort, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60286477

Citadel Azur Resort

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

FM


Citadel Azur Resort

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


576 € Konečná cena


Poloha

Priamo pri pláži cca 20 km južne od letiska a asi 23 km od centra Hurghady, hotelový autobus za poplatok.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, bezpečnostné schránky zdarma, lobby bar, obchodíky, automat na výmenu peňazí, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie `a la carte (talianska, rybia, brazílska), kaviareň, bary, orientálny kútik s vodnými fajkami zadarmo, konferenčná miestnosť. Vonku 3 bazény (1 v zime s možnosťou vyhrievania), bary pri bazénoch, detský bazén, ležadlá, slnečníky, podložky a osušky pri bazéne aj na pláži zadarmo.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC (fén), individuálna klimatizácia, TV / sat., Telefón, minibar (nealkoholické nápoje denne dopĺňané zdarma), set na prípravu kávy a čaju, trezor zdarma, balkón alebo terasa. DRP: pozri DR, bez balkóna / terasy. DRX: pozri DR, priestrannejšie, opticky oddelený obývací priestor.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Denné a večerné animačné programy, diskotéka.

Pláž

Dlhá piesočná pláž so vstupom do mora cez korál (odporúčame obuv) pri hoteli, bar a sprchy na pláži, možnosť šnorchlovania.

Šport
Zadarmo: fitness, stolný tenis, tenis, športové aktivity v bazéne počas dňa, biliard, plážový volejbal. Za poplatok: centrum vodných športov, potápačské centrum, spa a wellness centrum (para, sauna, masáže), jazda na koni.
Deti

Detský bazén, miniklub s ihriskom, detské animácie, detské menu, stráženie detí za poplatok.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Skoré i neskoré raňajky Popoludní ľahké občerstvenie Popoludňajšia káva, čaj, zákusok a zmrzlina polnočný snack Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-02.00 hod.) Možnosť večerí v reštauráciách `a la carte (nutná rezervácia, výber z menu)
Platobné karty
VISA, MC, AMEX, Diners Club.
Internet
Zadarmo: vo vybraných priestoroch hotela WiFi, LAN na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Dvojlôžková izba (DRX): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5.
Návrat: 10. 5.
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK