Bella Vista

Bella Vista, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60286373

Bella Vista

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM


Bella Vista

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


473 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Bella Vista Hotel & Resort
Poloha
Pri pláži priamo v centre Hurghady (Sakkala), približne 7 km severne od letiska.
Vybavenie

Menší hotel, 2 krídla okolo bazénu a menšie vyrastené záhrady. Vstupná hala s recepciou, bezpečnostné schránky za poplatok, zmenáreň, lobby bar, hlavná reštaurácia s terasou, `a la carte reštaurácie (talianska), niekoľko barov, obchodíkov, kaderníctvo a lekár. Medzi ďalšie vybavenie patrí bazén s časťou pre deti, bar pri bazéne, terasa na slnenie s lehátkami, matracmi, slnečníkmi a osuškami zdarma.

Ubytovanie

DR: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, klimatizácia, telefón, TV / sat., Minibar za poplatok (voda denne dopĺňaná zadarmo), balkón alebo terasa. Niektoré izby majú bezpečnostnú schránku za poplatok.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Animačný program pre deti i dospelých, diskotéka za poplatok.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom, priamo pri hoteli (vhodná pre deti), slnečníky, ležadlá, matrace a osušky zdarma, plážový bar a sprchy na pláži, pri hoteli koral vhodný na šnorchlovanie.

Šport
Zadarmo: plážový volejbal, šípky. Za poplatok: stolný tenis, stolný futbal, biliard, vodné športy, potápačské centrum, centrum zdravia (sauna, para, jacuzzi, masáže, fitness).
Deti

Časť bazénu pre deti, detské ihrisko, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky, večerný snack Rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (11.00-23.00 hod.), Počas obeda a večere nie sú podávané destiláty Ľahké občerstvenie počas dňa, káva, čaj a zákusky Popoludní zmrzlina (iba pre deti)
Platobné karty

VISA, MC.

Internet

Za poplatok: internetový kútik a WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:00
Návrat: 10. 5. 19:00
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK