Arabia Azur Beach Resort

Arabia Azur Beach Resort, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60286513

Arabia Azur Beach Resort

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

FM


Arabia Azur Beach Resort

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


597 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Arabia Azur Resort
Poloha

Priamo na brehu mora pri dvoch veľkých umelo vytvorených lagún v blízkosti korálového útesu tvoriaceho malý polostrov. Približná vzdialenosť od starého centra Hurghady (Dahar) 4 km, od nového centra (Sakkala) 2 km, od letiska 9 km.

Vybavenie

Niekoľko dvojposchodových budov zoskupených okolo veľkého bazénu (50 x 20 m, v zime s možnosťou vyhrievania) a dvoch lagún, vstupná hala s recepciou, lobby, lobby bar, zmenáreň, lekárska služba, 4 hotelové reštaurácie (orientálna, rybia, talianska a medzinárodná) , bar, kaviareň, diskotéka, bar pri bazéne, bar na pláži. V okolí hotela sú obchodíky so suvenírmi, kaviareň, reštaurácia.

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, klimatizácia / kúrenie, minibar (denne zadarmo dopĺňaná voda a vybrané nealkoholické nápoje), set na prípravu kávy a čaju, TV / sat., Trezor zdarma, telefón, balkón alebo terasa.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

6x týždenne animačné programy, diskotéka za poplatok.

Pláž

Piesočná pláž kombinovaná s koralom, pozvoľný vstup do vody v lagúnach a na malej pláži, pri koralu vstup po schodíkoch, ležadlá, slnečníky, podložky aj osušky na pláži aj pri bazéne zadarmo, pri korálovom útese možnosť šnorchlovania. Bary a sprchy na pláži.

Šport
Zadarmo: 2 tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), 2 kurty na squash, fitness, biliard. Za poplatok: vodné centrum s prenájmom lodiek, potápačská škola, škola windsurfingu, sauna, parné kúpele, vírivé kúpele, masáže, kozmetika.
Deti

Pre deti (2-12 rokov) vyhradený kútik s ihriskom, detský domček, miestnosť na hranie v hlavnej budove, detský bazén. Všetko pod dozorom počas dňa.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Možnosť večere v pizzerii alebo v reštaurácii a la carte za doplatok Teplé a studené nápoje, rozlievané alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00-02.00 hod.) Popoludňajší čaj, káva, zákusok a zmrzlina Snack pri bazéne
Zajímavosti

Hotel tvorí spolu s hotelom Bel Air Azur jeden komplex, hostia môžu v rámci programu all inclusive využívať všetky zariadenia oboch hotelov s výnimkou reštaurácií určených pre raňajky, obedy a večere.

Platobné karty

VISA, AMEX, EC / MC, Diners Club.

Internet
Za poplatok: internetová kaviareň. Zadarmo: WiFi v lobby.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 3. 5.
Návrat: 10. 5.
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK