Arabella Azur Resort

Arabella Azur Resort, Egypt, Hurghada, 3.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60285418

Arabella Azur Resort

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM


Arabella Azur Resort

Termín:

3.5.2018 - 10.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


535 € Konečná cena


All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Skoré raňajky, neskorá večera Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-02.00 hod.) Poobedňajší snack, káva, čaj, zákusky a zmrzlina
Platobné karty

VISA, MC, AMEX.

Internet
Za poplatok: internetový kútik s niekoľkými počítačmi. Zadarmo: WiFi v lobby.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP / DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 14 rokov
Poloha

Priamo pri mori s pekným koralovým útesom asi 4 km od starého centra Hurghady (Dahar), od nového centra Sakkaly a Mariny približne 2 km. Letisko je vzdialené cca 9 km.

Vybavenie

Príjemný hotel postavený v modernom núbijské štýle. Recepcia s bezpečnostnými schránkami zdarma, 2 hlavné reštaurácie (1 s terasou s výhľadom na more), reštaurácia `a la carte, orientálna kaviareň, niekoľko barov, piváreň, nákupná arkáda, business centrum, salón krásy, práčovňa, 2 bazény (1 v zime s možnosťou vyhrievania), bar pri bazéne, detský bazén, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, individuálna klimatizácia, telefón, minibar (voda a vybrané nealkoholické nápoje dopĺňané denne zdarma), set na prípravu kávy a čaju, TV / sat., Balkón alebo terasa. Bezpečnostné schránky sú na recepcii zadarmo.

DRSV: pozri DR, výhľad na more.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Amfiteáter, animačné programy pre deti i dospelých, diskotéka.

Pláž

Hotel priamo pri mori a lagúny s piesočnou plážou (vstup do mora po schodíkoch). Druhá malá piesočná pláž s piesočným vstupom do mora. Vynikajúce podmienky pre šnorchlovanie. Lehátka, podložky, slnečníky a osušky zdarma, bar na pláži, sprcha pri pláži.

Šport
Zadarmo: tenis a squash (osvetlenie za poplatok), fitness, stolný tenis, biliard, vybavenie na šnorchlovanie, vodné bicykle a kanoe. Za poplatok: surferské a potápačské centrum, vodné športy, sauna, para, jacuzzi.
Deti

Detský bazén, ihrisko, miniklub, detské menu, detská postieľka zdarma.

Informácie o lete
Odlet: 3. 5. 20:00
Návrat: 10. 5. 19:00
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK